Kentliye Yönelik Projeler
Devam Eden Projeler
22 Eylül, 2017

Detay

444 30 00 numaralı Eyüp Belediyesi Çağrı Merkezi 7/24 saat uzman kadrosuyla, vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. Çağrı Merkezimizi arayan vatandaşlarımızın her türlü sorusu anında cevaplanmakta, istek ve önerileri ilgili birimlere iletilmektedir. İlgili birimlerden gelen cevap doğrultusunda vatandaşlarımıza ister telefon, ister mail ya da SMS ile geri bildirim yapılmaktadır. Çağrı Merkezimiz ile yapılan tüm görüşmeler güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü koordinesinde çalışan Çağrı Merkezi, ilçe genelinden gelen tüm başvuru, talep ve cevap isteklerini tek bir veritabanına işleyerek vatandaşların ihtiyaç, beklenti ve sorunlarını mümkün olan en kısa sürede ve eksiksiz bir biçimde yanıtlayarak işlemin hızla sonuçlamasına çalışıyor.

Günde yaklaşık 563 çağrıya çözüm üreterek cevap veren çağrı merkezimiz 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Gelen çağrıların ortalama yüzde 68’lik bölümü ilk kontakta çağrı merkezi tarafından çözülmektedir. Yüzde 32’lik bölümü ise müdürlüklere iş emri olarak gönderilmektedir. İşleminizi takip eden personelimiz, sizin işinizi ilgili müdürlükle irtibata geçerek en kısa sürede çözüme kavuşturduktan sonra sizi arayarak işleminizin sonucunu bildirmektedir.