Kentliye Yönelik Projeler
Devam Eden Projeler
22 Eylül, 2017

Detay

Eyüp’te yıllardan beri vatandaşların talep ve sorularını ilettikleri Beyaz Masa uygulaması, bundan sonra mobil olarak da çalışmalarına devam edecek. Eyüp Belediyesi, bir adet son derece konforlu Beyaz Masa aracını, mahalleleri gezmek üzere hizmete sundu.

İstanbul’un en etkili ve hızlı İletişim Birimlerinden birine sahip olan Eyüp Belediyesi, toplam 18 personelin çalıştığı Beyaz Masa ve Çağrı Merkeziyle haftada 25 bine yakın vatandaş başvurusuna cevap veriyor. Sadece talep ve şikayet değil, aynı zamanda imardan ruhsata kadar her türlü konuda dilekçelerini de Beyaz Masa’ya bırakan vatandaşlar, dijital ortama kaydedilen evraklarını belediyeye gelmeden takip edebiliyor.

Vatandaşların her türlü başvuru işlemlerini kolayca gerçekleştirebilmesi için Eyüp Belediyesi, binanın giriş kısmında hizmet veren Beyaz Masa’yı mobil hale de getirdi. Beyaz Masa aracı, görevlileriyle birlikte vatandaşları dinlemek, talep ve şikayetleri ilgili birimlere yönlendirerek sonuçlandırmak üzere ilgili mahallelerine gitti. Son derece modern görünüşü ve geniş tasarımıyla dikkat çeken Mobil Beyaz Masa Aracı, rahat ortamıyla Eyüplüleri bekliyor.