Kentliye Yönelik Projeler
Mahalleler
  • Çırçır
Tamamlanan Projeler
3 Aralık, 2018

Detay

Çırçır Mahallesi Zeminaltı Otoparkı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Eyüpsultan Belediyesi işbirliği ile Çırçır Mahallesi'ne yeni bir otopark kazandırıldı.

169 ARAÇ KAPASİTELİ OTOPARK

Çırçır Mahallesi Gündoğdu Sokak'ta 7323 metrekarelik alana yapılan zeminaltı otoparkı, 145 normal, 9 engelli, 12 servis ve 3 elektrikli araç olmak üzere toplam 169 araç kapasiteli.

Çırçır Kültür Kompleksi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi paydaşlığında inşa edilecek Çırçır Kültür Kompleksi, 16.100 metrekarelik bir alan üstüne kurulacak.

Proje, mahalle sakinlerinin bütün ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı.

Otoparkı, sportif faaliyetlerin gerçekleştirileceği alanlar, gençlik merkezi, bilgi evi, kültür merkezi, çocuk bahçesi gibi birçok farklı ihtiyaca cevap verecek.

Kamuya yönelik hizmetler sunan yapılar da komplekste yerini alacak.

Çırçır Sağlık Tesis Alanı

İçerisinde Futbol sahası, Sosyal Tesis, Yüzme Havuzu, Yürüyüş Parkuru, Basketbol Sahası, Voleybol Sahası, Fitness Alanı ve otopark bulunan Çırçır Sağlık Tesisimiz, ilçemizde yaşayan vatandaşlarımıza rahat biz nefes aldıracak.

Çırçır Öğrenci Yurdu ve Kapalı Spor Salonu

Çırçır’da 10.381 metrekare alanda, öğrencilerimizin tüm sosyal ve sportif ihtiyaçlarını karşılayacak dev öğrenci yurdu ve kapalı spor salonu inşa ediliyor.

Çırçır Mahallesi Tapu Sorunu

Mahallemizde bulunan ve 475 maliki ilgilendiren 85 adet parselin tapu sorununu çözüyoruz. Parsellerin, Milli Emlak Daire Başkanlığından devrini istedik.